Dijital Pazarlama Dünyası

İnstagram Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnstagram Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnstagram takipçi satın almak herkesin aklına gelmiştir. Fakat bu işlemi gerçekleştirirken dikkat etmemiz gereken noktalar var. Örneğin aldığımız site güvenli mi? Takipçiler yüklendikten sonra ne yapılmalı gibi.

İlk Olarak Tüm Riskleri Hesaplayın.

İnstagram takipçi satın almak, instagram tarafından yasak bir işlemdir. Dolayısıyla hesabınız kapanabilir. Aldığınız takipçiler, tamamen silinebilir. Bu tür olasılıklar çok düşüktür. Şahsen yüzlerce müşteriye takipçi işlemi yaptım. Herhangi bir geri dönüş almadım.

Gelecek üyeler yabancı olabilir. Yüksek fiyatlarla tamamen türk takipçi satın alabilirsiniz. Ancak böyle bir hizmeti yapabilen sayılı kişiler vardır.

Takipçi Satın Alacağınız Site Güvenli Mi?

takipçi siteleri güvenli mi

İnternet üzerinden instagram takipçi satın alırken acele etmemize gerek yok. Çünkü bu işlemi yapan şahıslar genellikle küçük yaşta, şirket sahibi olmayan kişiler tarafından gerçekleşiyor.

  • Satın alacağımız sitenin iletişim adreslerine ulaşmaya çalışın.
  • Kendilerine whatsapp üzerinden veya arama yaparak detaylı bilgi alın.
  • Özellikle telefon numaralarının türkiye alan kodu, yani +90 ile başlamasına dikkat edin. Sebebi ise kimlik gerektirmeyen, başka ülkelere ait hat satın almış olmalarıdır.
  • Ödeme yöntemini havale ile yapmaya çalışın. Çünkü havale ile şahsın ismini öğrenebilirsiniz. Hem de açıklama kısmına hizmet detayı yazarak yazılı bir belgeye sahip olabilirsiniz. Herhangi bir dolandırma söz konusunda kendilerini kolaylıkla tehdit edebilir, aksi halde savcıya dilekçe verebilirsiniz.

Takipçi Almadan Önce

Takipçi almadan önce hesabımızı hareketlendirmemiz gerekiyor. İnstagram algoritması gereği ani takipçi yükselişlerini kontrol altına almakta.

Herhangi bir paylaşım yapıldıktan sonra bu paylaşım ilk olarak, sizi takip edenlerin %10’luk kısmına gösterilir. Bu üyelerin etkileşimine göre diğer üyeler görebilir.

Yani siz takipçi satın almadan önce hesabınıza organik reklam almanız gerekebilir. Büyük sayfalardan hikaye reklamları alabilirsiniz. Bunların ücretleride 10-50 tl arasında değişmekte.

Ekstra olarak takibe takip yöntemiyle de profil ziyaretini arttırabilirsiniz. Böylelikle hem hesabınızın etkileşimini arttırmış olursunuz. Hem de instagram gözünde takipçi işlemi organik olarak kayıt edilir.

Takipçi Aldıktan Sonra

İnstagram takipçi satın aldıktan sonra yapacağımız ilk şey yine reklam almak. Öncesinde de aldığımız gibi bu reklamları kesmemeliyiz. Özellikle bu reklamları paylaşım yaptığımız anda almalıyız.

Çünkü anlattığımız gibi paylaşımın ilk anları test aşamasıdır. Bu aşamada belli bir kitleye erişemezsek, yapılan paylaşım keşfete, önerilere veya daha fazla kişiye erişemez. Bu kısıtlama birkaç paylaşımda devam ederse, sayfa olarak erişim sıkıntısı çekebiliriz.

İşletme Hesabına Geçiş Yapın

Hesabımızdaki kitleyi doğru analiz etmek için işletme hesabına geçiş yapmamız gerekiyor. Böylelikle gelen takipçilerin kaç yaşında olduğunu, kız mı erkek mi olduğunu öğrenebiliriz.

Kız çoğunluklu hesaplar takip ettiyse kızlara yönelik paylaşım yaparak takipçi çıkma olasılığını azaltabiliriz. Reklamlarımızı kız kitleye göstererek daha fazla erişim alabiliriz.

İnstagram takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken kısımları açıkladık. Emin olabilirsiniz ki gündemdeki bir çok sayfa bot takipçi almakta. Onlarda anlattığımız gibi reklamlar ile hesaplarını besleyerek kendilerini gözden kaçırıyorlar. Bu konu hakkında diyeceklerim bu kadar, umarım güzel işler başarırsınız..

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

dijitalpazarlamadunyasi.com 2019 | 360 Derece Dijital Pazarlama